Fotografia w górnej animacji: 216K7132 Fotografia w górnej animacji: 216K7147 Fotografia w górnej animacji: 216K7157 Fotografia w górnej animacji: 216K7174 Fotografia w górnej animacji: 216K7848 Fotografia w górnej animacji: 216K9587 Fotografia w górnej animacji: brama
Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony poczta elektroniczna - Kontakt - Urząd Miejski - Urząd Miejski w Bisztynku.

 

Pobierz PDF

poczta elektroniczna

 
l.p.imię i nazwiskoadres e-mail
1.Sekretariatsekretariat@bisztynek.pl
2.

Zastępca Burmistrza Bisztynka

Włodzimierz Mońka

zastepca.burmistrza@bisztynek.pl
3.

Sekretarz GiM

Iwona Banach

sekretarz@bisztynek.pl
4.

Skarbnik GiM

Elżbieta Banaszkiewicz

skarbnik@bisztynek.pl
5.

 Podinspektor ds. zarządzania kryzysowego, spraw obronnych, ochrony cywilnej, informacji niejawnych, ochrona ppoż, bezpieczeństwo i higiena pracy

Tomasz Gach

 t.gach@bisztynek.pl
 6.

 Inspektor ds. gospodarki gruntami

Elżbieta Goszcz

 e.goszcz@bisztynek.pl
 7.

 Inspektor ds. windykacji należności i obsługi kasy

Barbara Parobij

 b.parobij@bisztynek.pl
 8.

 Inspektor ds. księgowości budżetowej i spraw finansowych

Krystyna Sobolewska

 k.sobolewska@bisztynek.pl
 9.

Inspektor ds, gospodarki nieruchomościami i lokalami

Elżbieta Szuksztul

 e.szuksztul@bisztynek.pl
 10.

Inspektor ds. oświaty, kultury, ochrony zdrowia

Jolanta Wójcik

 j.wojcik@bisztynek.pl
 11.

Inspektor ds. podatków i opłat

Milena Walendziak

 m.walendziak@bisztynek.pl
 12.

Podinspektor ds. księgowości budżetowej

Irena Giczewska

 i.giczewska@bisztynek.pl
 13.

Podinspektor ds. rolnictwa

Anna Sommerfeld

 a.sommerfeld@bisztynek.pl
 14.

 Inspektor ds. płac

Danuta Borek

 d.borek@bisztynek.pl
 15.

Inspektor ds. księgowości budżetowej szkół podstawowych

Anna Papszun

 a.papszun@bisztynek.pl
 16.

Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego

Beata Brodowska-Kozerska

 kierownik.usc@bisztynek.pl
 17.

Inspektor ds. obywatelskich, zastępca Kierownika USC

Iwona Kaczyńska

 i.kaczynska@bisztynek.pl
 18.

 Inspektor ds. inwestycji, zamówień publicznych, zagospodarowania przestrzennego

Roman Rysztowski

 r.rysztowski@bisztynek.pl
 19.

 Kierownik referatu dróg i robót publicznych

Mariusz Drozdowski

 m.drozdowski@bisztynek.pl
 20.

 Inspektor ds. informatyki

Jarosław Wadowski

 j.wadowski@bisztynek.pl
 21.

 Inspektor ds. działalności gospodarczej, zamówień publicznych

Marlena Grabowska

 m.grabowska@bisztynek.pl

zamowienia.publiczne@bisztynek.pl

 22.

 Inspektor ds. księgowości gimnazjum i przedszkola

Anna Cieślukowska

 a.cieslukowska@bisztynek.pl
 23.

 Inspektor ds. obsługi Rady Miejskiej

Joanna Mazur

 rada.miejska@bisztynek.pl
 24.

 Inspektor ds. organizacyjnych i kadr

Ewa Prościńska

 e.proscinska@bisztynek.pl
 25.

 Inspektor ds. promocji gminy

Justyna Kobryń

 J.kobryn@bisztynek.pl
 26.

 Inspektor ds. ochrony środowiska

Adrian Porydzaj

 a.porydzaj@bisztynek.pl
 27.

 Podinspektor ds. poboru i rozliczeń opłaty za gospodarowanie odpadami

Weronika Dzieciuch

 w.dzieciuch@bisztynek.pl
 28.

 Inspektor ds. księgowości budżetowej

Katarzyna Pupiałło

 k.pupiallo@bisztynek.pl
 29. Redakcja strony www.bisztynek.pl redakcja@bisztynek.pl

 

Justyna Kobryń
Mapa Dojazdu
 

- mapa.png

Ciekawe Linki
 
  • Mikroporady
  • Cittaslow
  • ZPORR
  • Warmia Mazury
Newsletter
Jeżeli chcesz być informowany o aktualnościach w serwisie, podaj swój adres e-mail.
Śledź nas na:

facebook twitter google

 Bisztynek - gmina przyjazna z natury

Urząd Miejski w Bisztynku
ul. Kościuszki 2
11-230 Bisztynek

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 7:15 - 15:15

Tel.: +48 89 521 64 00
Email: sekretariat@bisztynek.pl

Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
PROJEKT I HOSTING: INTERmedi@  |  ZARZĄDZANIE PRZEZ: CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.